Виїзний прийом у Михайлівській сільській раді

932

Щомісяця, відповідно до попередньо затвердженого графіку, голова районної ради Олег Федорович Старенький відвідує громади району з метою спілкування з громадою та допомоги у вирішенні проблем життєзабезпечення сіл. Так, 18 жовтня 2018 року черговий виїзний прийом громадян головою районної ради відбувся у Михайлівській сільській раді.

Окрім сільського голови Ситника Олександра Миколайовича на зустрічі були присутні директор Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Загуменна Тетяна Василівна, завідувач Михайлівської амбулаторії Дудченко Анатолій Вікторович, керівники бюджетних установ та організацій, інші представники місцевої громади.

Очільник районних обранців проінформував присутніх керівників, що Скадовська районна рада єдина із всього району взяла участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, запропонувавши до спільного фінансування 1 млн грн. на капітальний ремонт спортивної зали Антонівської філії ОЗ СНВК «Академічна гімназія» – 17 жовтня 2018 року обласна рада схвалила проект та підтвердила намір виділити 475 тис.грн  на ремонт даного об’єкту. Принагідно, під час засідання даної конкурсної комісії, було ініційовано проведення 19 жовтня 2018 року презентації спільно відремонтованої Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на ремонт даху, спортзали, системи опалення та освітлення якої було витрачено 700 тис.грн з обласного бюджету та 3 млн.грн з районного бюджету. Метою цього заходу має стати ознайомлення депутатів Херсонської обласної ради та Скадовської районної ради з результативністю використання бюджетних коштів.

Зазначив на результатах ремонтних робіт що протягом року були здійснені на різних об’єктах соціальної та культурної сфери району за кошти районного бюджету. Повідомив, що залишилося відкритим питання капітального ремонту Михайлівського будинку культури, але сільській раді, як балансоутримувачу СБК, потрібно спочатку підготувати проектно-кошторисну документацію на ремонтні роботи та активно шукати шляхи залучення коштів з інших джерел, адже майже 5 млн.грн – це непосильна сума для сільського та районного бюджетів.

Також голова районної ради окремо зупинився на реформуванні медичної галузі – наразі необхідно активно укладати договори жителів ради з сімейним лікарем, тому що з 2019 року не фінансуватиметься Державним центром здоров’я та частина населення, яка до кінця 2018 року не заключила договорів.

Торкнувшись дуже болючої для Скадовського району теми наповнення місцевого бюджету, Олег Федорович звернув увагу на проблему «тіньової» діяльності підприємств та підприємців, фермерів та сільгосптоваровиробників, які майже не сплачують податки до бюджетів, і закликав присутніх до прозорого ведення роботи.

Директор Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Загуменна Тетяна Василівна подякувала голові районної ради та депутатам районної ради за нещодавно проведений ремонт даху, спортзали, системи опалення та освітлення школи, зазначивши, що наразі школярі та їхні батьки, вчителі задоволені результатом.