Прийом громадян

Г Р А Ф І К
прийому громадян головою та заступником голови
Скадовської районної ради
Прізвище, ім’я, по батькові
Посада, місце роботи
Дні та години прийому
Місце розташування приміщення для прийому громадян
Телефон
Старенький
Олег Федорович
голова районної ради щоп’ятниці
8.00 12.00
м. Скадовськ, вул.Олександрівська, 34, І поверх, кабінет голови районної ради 5-49-83
Шепель
Микола Федорович
заступник голови районної ради І вівторок місяця
09.00 11.00
м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34, І поверх, кабінет 7 5-16-93

 

Г Р А Ф І К
особистого прийому громадян за місцем їх проживання головою
Скадовської районної ради у першому півріччі 2018 року
Місяць
Назва населеного пункту, де проводиться особистий прийом
Дата прийому
січень
с. Олександрівка
18.01.2018
лютий
с. Володимирівка
15.02.2018
березень
с. Новомиколаївка
15.03.2018
квітень
с. Антонівка
19.04.2018
травень
с. Широке
17.05.2018
червень
с. Благодатне
21.06.2018

 

Г Р А Ф І К
прийому громадян депутатами
Скадовської районної ради VІI скликання
№ з/п
Прізвище, ім’я, по-батькові
Виборчий округ
(населений пункт)
Дні та години
прийому
Місце розташування приміщення
для прийому громадян
Телефони
1. Баєшу
Олександр Сергійович
№11, 12
м.Скадовськ
І, ІІІ середа місяця, 14.00-16.00 Відділ Держгеокадастру у Скадовському р-ні Херсонської обл. м.Скадовськ, вул.Комунарів, 41 5-24-87
2. Бешенцева
Світлана Володимирівна
№19
с.Красне, с.Степне
щоп’ятниці 08.00-12.00 Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 32-0-66
3. Бобилєв
Юрій Олександрович
№9, 10
м.Скадовськ
ІІ вівторок місяця 10.00-11.00 РБК ім.Шевченка, зала селекторних нарад 066-034-38-55
4. Бутенко
Максим Павлович
№29
с.Радгоспне, с.Грушівка, с.Зелене, с.Комунарівка, с.Комсомольське
І, ІІІ субота місяця 10.00-12.00 с.Радгоспне, вул.Радянська, 21 099-332-74-65
5. Вітушко
Лариса В’ячеславівна
№20, 21
смт.Лазурне
І п’ятниця місяця 09.00-12.00 Лазурненська селищна рада, кабінет головного бухгалтера 30-4-35
6. Гришко
Сергій Миколайович
№22
с.Михайлівка
І вівторок місяця 09.00-12.00 Михайлівська сільська рада, кабінет сільського голови 35-3-16
7. Губанов
Валерій Сергійович
№30
с.Таврія, с.Вишневе
ІІІ вівторок місяця, 09.00-12.00 Вишневський сільський клуб 050-169-18-61
8. Денисов
Валерій Володимирович
№31
с.Тарасівка, с.Дарівка, с.Новоукраїнка
ІІ середа місяця, 09.00-12.00 Тарасівська сільська рада, кабінет сільського голови 37-3-49
9. Довганіч
Володимир Іванович
№24
с.Новомиколаївка
ІІІ середа місяця 10.00-12.00 Новомиколаївська сільська рада, актова зала 36-5-66
10. Довганіч
Олександр Іванович
№26
с.Новомиколаївка
ІІІ середа місяця 10.00-12.00 Новомиколаївська сільська рада, актова зала 36-5-66
11. Драб
Наталія Вікторівна
№29
с.Радгоспне, с.Грушівка, с.Зелене, с.Комунарівка, с.Комсомольське
Щоп’ятниці 10.00-12.00 с.Радгоспне, вул.Леніна,9 050-832-24-32
12. Дудченко
Володимир Вікторович
№16
с.Антонівка
І, ІІІ четвер місяця, 13.00-17.00 с.Антонівка, ДП ДГ Інститут рису НААН, кабінет директора 34-6-21
13. Журавський
Анатолій Лаврентійович
№33
с.Шевченко, с.Мала Андронівка, с.Петрівка
І, ІІІ понеділок місяця 14.00-16.00 Шевченківська сільська рада 34-0-38
14. Івашункіна
Валентина Василівна
№18
с.Красне
ІV понеділок місяця 08.00-10.00 Красненська сільська рада 32-4-82
15. Калівошко
Ніна Володимирівна
№28
с.Птахівка, с.Малоолександрівка, с.Хатки, с.Миколаївка
Останній день місяця 14.00-16.00 Птахівська сільська рада, кабінет сільського голови 39-4-24
16. Ковальчук
Степан Михайлович
№25
с.Новомиколаївка
Щосереди 11.00-12.00 Новомиколаївський будинок культури, просп.Кірова, 15 36-6-68
17. Лінкова
Ольга Володимирівна
№34
с.Широке, с.Велика Андронівка, с.Гостроподолянське
І понеділок місяця, 09.00-12.00 Широківський сільський будинок культури 066-869-02-19
18. Маркобок
Павло Михайлович
№27
с.Приморське
І, ІІІ середа місяця 08.00-10.00 ФГ “Маркобок”, с.Приморське, вул.Леніна, 1а 050-640-61-51
19. Матвійчук
Людмила Миколаївна
№3, 4
м.Скадовськ
Останній четвер місяця 14.00-17.00 м.Скадовськ, вул.Комсомольська, 264,м-н „Мигдаль“ (ІІ поверх) 5-68-64
20. Мурадов
Ідріс Вілоят огли
№13,14
м.Скадовськ
ІІ вівторок місяця, 14.00-16.00 Скадовська районна рада, вул.Олександрівська, 34, каб.№7 5-16-93
21. Олійник
Віталій Олександрович
№15
с.Антонівка, с.Озерне
Щоп’ятниці, 10.00-12.00 Антонівська сільська рада, кабінет сільського голови 34-7-96
22. Присяжнюк
Тетяна Юріївна
№6 м.Скадовськ,
№15 с.Антонівка, с.Озерне
Щопонеділка, 14.00-17.00 Скадовська районна поліклініка, м.Скадовськ, вул.Радянська,20 каб.№62 5-00-05
5-24-52
23. Розумний
Анатолій Григорович
№1, 5
м.Скадовськ
Понеділок, четвер, 08.00-12.00
ІІ субота місяця 09.00-12.00
Скадовська міська рада 5-21-29
24. Роман
Віктор Іванович
№34
с.Широке, с.Велика Андронівка, с.Гостроподолянське
І вівторок місяця, 14.00-17.00 Широківська сільська рада 38-0-88
25. Січний
Федір Федорович
№29
с.Радгоспне, с.Грушівка, с.Зелене, с.Комунарівка, с.Комсомольське
ІV вівторок місяця 09.00-11.00 с.Комсомольське, вул.Радянська, 4 050-758-29-01
26. Соценко
Віталій Іванович
№32
с.Улянівка, с.Андріївка
ІІ середа, 09.00-12.00 Улянівська сільська рада, кабінет сільського голови 31-8-45
27. Старенький
Олег Федорович
м.Скадовськ Щоп’ятниці 08.00-12.00 Скадовська районна рада, вул.Олександрівська, 34, кабінет голови районної ради 5-22-55
28. Філенко
Наталя Миколаївна
№2
м.Скадовськ
ІІ п’ятниця місяця 08.00-10.00 Скадовська районна рада, вул.Олександрівська, 34, каб.№7 5-16-93
29. Чаповдя
Віктор Янович
№23
с.Михайлівка, с.Ленінське, с.Новосілка, с. Труд, с.Промінь, с.Біленьке
І вівторок місяця, 10.00-12.00 с.Труд, сільський клуб 066-430-47-56
30. Шевчук
Надія Леонідівна
№30
с.Таврія, с.Вишневе
І понеділок місяця, 10.00-12.00 Таврійська сільська рада, кабінет сільського голови 39-1-88
31. Шепель
Микола Федорович
№27
с.Приморське
І понеділок місяця,
14.00-16.00
І вівторок місяця
09.00-11.00
Приморська сільська рада,
кабінет сільського голови
Скадовська районна рада, вул.

Олександрівська, 34, каб.№7

37-8-44

5-16-93

32. Щуров
Олег Петрович
№17
с.Володимирівка, с.Лиманське, с.Новоросійське
Щосуботи 09.00-12.00 с.Новоросійське, сільський клуб 066-979-65-77
33. Юрченко
Владислав Дмитрович
№7, 8
м.Скадовськ
ІІ вівторок місяця 10.00-12.00 Скадовська районна рада, вул.Олександрівська, 34, каб.№7 5-16-93
34. Ярова
Світлана Анатоліївна
№17
с.Володимирівка, с.Лиманське, с.Новоросійське
ІІ субота місяця, 08.00-12.00 Володимирівський фельдшерський пункт, вул.Радянська, 20 33-0-16