У Скадовському районі запрацювало відділення «Здорової дитини»

16679

Затишне, комфортне і доступне – таким є новостворене відділення «Здорової дитини» комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» Скадовської районної ради, розташоване на першому поверсі майнового комплексу поліклініки.

Робота даного відділення передбачає створення умов для забезпечення якісного обслуговування дітей: відтепер щеплення або плановий огляд можна зробити саме тут, без контакту з хворими діточками, що особливо важливо і зручно для найменших мешканців району та їх батьків.

Приміщення обладнане усім необхідним: комфортна зала очікування забезпечена інформаційними стендами з методичними матеріалами, облаштована маніпуляційна кімната, просторий кабінет лікаря, санвузол. А мами немовлят тепер мають змогу переодягти та погодувати свою дитину в затишній обстановці.

Відвідувачі вже оцінили зручність такої практики і радо поділилися своїми першими враженнями.

За словами головного лікаря Центру ПМСД Алли Василівни Хмельової, у новоствореному відділенні також планується організовувати і проводити профілактичні бесіди, зокрема консультації з майбутніми батьками, адже заклад неабияку увагу приділяє превентивним заходам.