Постійні комісії

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ ТА ФІНАНСІВ
Вітушко Лариса В’ячеславівна – голова комісії, депутат від Скадовської районної в Херсонській області організації партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“
Члени комісії :
Розумний Анатолій Григорович – депутат від Скадовської районної в Херсонській області організації партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“
Шевчук Надія Леонідівна – депутат від територіальної організації політичної партії „Опозиційний блок“ у Скадовському районі Херсонської області
Лінкова Ольга Володимирівна – депутат від Скадовської районної партійної організації політичної партії „Наш край“
Матвійчук Людмила Миколаївна – депутат від Скадовської районної організації радикальної партії Олега Ляшка в Херсонській області
Баєшу Олександр Сергійович – депутат від Скадовської районної організації політичної партії „Українське об’єднання патріотів Укроп“
Маркобок Павло Михайлович – депутат від Скадовської районної партійної організації політичної партії „Наш край“

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЕКОЛОГІЇ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
Довганіч Володимир Іванович – голова комісії, депутат від Скадовської районної організації Партії Зелених України
Члени комісії :
Калівошко Ніна Володимирівна – депутат від Скадовської районної організації політичної партії „Українське об’єднання патріотів Укроп“
Журавський Анатолій Лаврентійович – депутат від Скадовської районної партійної організації всеукраїнського об’єднання „Батьківщина“
Губанов Валерій Сергійович – депутат від Скадовської районної партійної організації політичної партії „Наш край“
Денисов Валерій Володимирович – депутат від Скадовської районної партійної організації політичної партії „Наш край“
Роман Віктор Іванович – депутат від Скадовської районної в Херсонській області організації партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“
Чаповдя Віктор Янович – депутат від Скадовської районної партійної організації всеукраїнського об’єднання „Батьківщина“
Гришко Сергій Миколайович – депутат від Скадовської районної організації партії „Відродження“

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ МАНДАТНА, З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ І ПРАВОПОРЯДКУ
Бобилєв Юрій Олександрович – голова комісії, депутат від Скадовської районної партійної організації всеукраїнського об’єднання „Батьківщина“
Члени комісії :
Січний Федор Федорович – депутат від Скадовської районної організації партії „Відродження“
Бутенко Максим Павлович – депутат від Скадовської районної партійної організації всеукраїнського об’єднання „Батьківщина“
Івашункіна Валентина Василівна – депутат від територіальної організації політичної партії „Опозиційний блок“ у Скадовському районі Херсонської області
Юрченко Владислав Дмитрович – депутат від Скадовської районної організації радикальної партії Олега Ляшка в Херсонській області

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОСТІ, ТРАНСПОРТУ, БУДІВНИЦТВА ТА УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ
Соценко Віталій Іванович – голова постійної комісії, депутат від Скадовської районної партійної організації політичної партії „Наш край“
Довганіч Олександр Іванович – заступник голови постійної комісії, депутат від Скадовської районної організації Партії Зелених України
Олійник Віталій Олександрович – секретар постійної комісії, депутат від Скадовської районної партійної організації всеукраїнського об’єднання „Батьківщина“
Члени комісії :
Дудченко Володимир Вікторович – депутат від Скадовської районної організації політичної партії „Партія місцевого самоврядування“
Щуров Олег Петрович – депутат від Скадовської районної в Херсонській області організації партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“
Мурадов Ідріс Вілоят огли – депутат від територіальної організації політичної партії „Опозиційний блок“ у Скадовському районі Херсонської області

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ, МЕДИЦИНИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Ковальчук Степан Михайлович – голова комісії, депутат від територіальної організації політичної партії „Опозиційний блок“ у Скадовському районі Херсонської області
ДрабНаталія Вікторівна – заступник голови постійної комісії, депутат від Скадовської районної партійної організації політичної партії „Наш край“
ПрисяжнюкТетяна Юріївна – секретар постійної комісії, депутат від Скадовської районної в Херсонській області організації партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“
Члени комісії :
БешенцеваСвітлана Володимирівна – депутат від Скадовської районної організації політичної партії „Партія місцевого самоврядування“
ЯроваСвітлана Анатоліївна – депутат від Скадовської районної організації політичної партії „Партія місцевого самоврядування“
ФіленкоНаталя Миколаївна – депутат від Скадовської районної в Херсонській області організації партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність“