У полі зору депутатів – питання гуманітарної сфери

608

08 листопада під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького члени постійної комісії з питань гуманітарної політики, соціального захисту населення розглянули низку питань профільного спрямування.

Так, учасники засідання, відповідно до «Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності» обговорили і погодили кандидатуру Тодорчука С.Г. на посаду директора Шевченківської ЗОШ  I-III ступенів, за результатами проведеного конкурсу.

До відома членів постійної комісії також було доведено зміст листів та інформацій, що надійшли на розгляд та відповідають напрямку її діяльності.

Після завершення засідання, члени постійної комісії разом з іншими представниками депутатських корпусів районної та міської рад відвідали презентацію відремонтованого спортивного залу Скадовської міської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3, де було проведено капітальний ремонт великої спортивної і малої гімнастичної зали, роздягальні, у яких облаштовано санвузли з душовими, замінено двері, підлогу в усіх приміщеннях спортивного сектору і стелю в гімнастичному залі, оновлено мережу освітлення – саме на це було спрямовано у 2018 році майже 1 млн. грн з бюджетів районної (650 тис. грн) і міської (287 тис.грн) рад. Виконавцем ремонтних робіт були ТОВ «ПМК-156».

Слід зазначити, що ці кошти були витрачені на завершальний етап капітального ремонту даного об’єкту: раніше за бюджетні кошті було замінено дах та вікна, відремонтовано систему опалення.

Депутати, оглянувши результати ремонту, вкотре пересвідчились у доцільності фінансової співпраці бюджетів двох рівнів, адже продемонстровані досягнення у фізичній культурі та спорті вихованців школи є найкращим підтвердженням того, що бюджетні кошти витрачені за призначенням – на благо громади.