Наша сила – у єдності!

231

Сьогодні відзначається велике державне свято національної єдності – 100-річчя Дня Соборності України. У цей день, 22 січня 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді на площі перед Київською Софією виголошення ідеї соборності стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної консолідації.

Цього дня у фойє районного будинку культури біля погруддя видатного борця за незалежність нашої країни Т.Г.Шевченка відбулися урочисті заходи, як нагадування про буремну епоху національно-визвольних змагань. І сьогодні значення цього свята актуальне як ніколи. У ході урочистостей, учасники заходу створили калинове «дерево життя», яке уособлювало Україну і прикрасили його символічними стрічками-рушниками.

Хвилиною мовчання учасники зібрання  вшанували пам’ять усіх українських патріотів, які віддали своє життя за незалежність України. На знак пошани до видатного минулого та героїчного сьогодення трудовий колектив районної ради поклав квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців,  має  залишатися непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності можемо досягти величної мети.

Свято Соборності нагадує нам, що Україна – єдина держава і ми – єдиний народ! Пам’ятаймо про незліченні жертви покладені на вівтар нашої незалежності, соборності і державності.