24 січня 2019 року під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького відбулося засідання позачергової 38 сесії районної ради, питання порядку денного якої були попередньо детально опрацьовані депутатами на спільному засіданні постійних комісій.

Заслухавши інформацію районної державної адміністрації про виконання програми економічного, соціального і культурного розвитку Скадовського району за січень-вересень 2018 року, депутатами районної ради акцентовано увагу на своєчасності звітування та вказано на необхідність надання уточненої інформації щодо залучення прямих іноземних інвестицій на території Скадовського району.

Про зміни до районного кошторису на 2018 рік та 2019 рік проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Леонідівна Резніченко. Виділені кошти субвенції наприкінці 2018 року направлено на ремонтні роботи будинках культури в с.Широке і с.Таврія та приміщенні Антонівської філії ОЗСНВК “Академічна гімназія”. Також у 2019 році надходження коштів за рахунок міжбюджетних трансфертів з місцевих рад спрямовано на: утримання дитячих дошкільних закладів та установ культури; організацію харчування дітей деяких шкіл району; пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян; проведення капітального ремонту спортзалу в Скадовській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів “Академія творчості” та капремонту покрівлі корпусу початкових класів  ОЗСНВК “Академічна гімназія”.

Депутати підтримали необхідність внесення змін до районної програми „Про затвердження у новій редакції районної комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї, утвердження ґендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2016-2019 роки“. Вкотре стало питання про забезпечення мешканців Скадовського району пільговим проїздом та проведення розрахунків з підприємствами та організаціями, що надають послуги зв’язку пільговикам. Даним проектом передбачено виплату за рішенням суду заборгованості 2017 року за надані пільги з послуг зв’язку окремим категоріям громадян. Крім того, до заходів даної програми включено новий пункт, що передбачає надання термінової одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах за зверненнями до депутатів Скадовської районної ради.

Жвавого обговорення під час засідання здобуло питання про прийняття до спільної власності територіальних громад району службових автотранспортних засобів для медичних працівників.
На виконання листа комунального закладу «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради від 22.12.2018 було розроблено проект рішення щодо прийняття  двох нових автомобілів для медичних працівників Новомиколаївської лікарської амбулаторії та Лазурненської амбулаторії з подальшою передачею їх на баланс комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги». Але присутні на засіданні представники депутатського корпусу Новомиколаївської сільської ради  підняли питання про необхідність безпосередньої передачі даного автотранспорту до місцевої лікарської амбулаторії, будівництво якої планується розпочати найближчим часом. Відповідальні працівники та фахівці установ районного рівня надали пояснення, що інтереси новомиколаївців жодним чином не порушуються та усі дії виконуються лише в межах чинного законодавства: амбулаторія ще не побудована, а наявний у селі медичний заклад наразі не має статусу юридичної особи, яка може бути блансоутримувачем майна. Тому новий санітарний автомобіль після здійснення реєстраційних заходів буде передано до Новомиколаївської амбулаторії, але перебуватиме на балансі комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» Скадовської районної ради, як цього вимагає закон.  А втілення в життя наразі озвученої ініціативи новомикоївців буде можливим після будівництва та відкриття амбулаторії, проте це формальність адже автомобіль вже наразі буде слугувати для надання медичної допомоги мешканцям громади.

Разом з вищезазначеними проектами, депутатами були схвалені також рішення щодо управління майном права спільної власності територіальних громад району.

Також на засіданні  директор МНВК Покришева Валентина Богданівна звернулась з проханням розглянути можливість перетворення міжшкільного навчально-виробничого комбінату у міжшкільний ресурсний центр. Депутатами районної ради прийнято рекомендацію, щодо створення робочої групи та подальшого відпрацювання як даного питання так і перспективи реорганізації структурних підрозділів КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Наприкінці засідання сесії депутати районної ради підтримали звернення сільської громади до голови Херсонської обласної державної адміністрації стосовно термінового ремонту ділянки дороги с.Приморське – с.Тарасівка озвучене Тимощук Зоєю Миколаївною, сільською головою Тарасівської ради.