Про результати роботи 39 сесії районної ради 7 скликання

372

15 березня під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького відбулося засідання 39 сесії районної ради. Завдяки попередній кропіткій роботі президії районної ради та постійних комісій, депутатам вдалося злагоджено ухвалити важливі для громади рішення.

Пленарне засідання розпочалося із розгляду звіту голови та депутатського корпусу Скадовської районної ради за 2018 рік, який попередньо було оприлюднено на шпальтах газети «Чорноморець» та розміщено на офіційному сайті районної ради. Проект рішення з даного питання, до речі як і усі інші з порядку денного 39 сесії, здобув одноголосного схвалення присутніх на пленарному засіданні районних обранців.

Враховуючи необхідність нагального вирішення, на початку засідання до порядку денного було додатково внесено декілька питань, зокрема про надання згоди відділу освіти райдержадміністрації на здійснення фінансування організованого підвезення учнів до центрів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Ознайомившись з інформацію керівника Новокаховської місцевої прокуратури Херсонської області про стан законності на території Скадовського району упродовж 2018 року та заходи щодо її зміцнення, присутні на засіданні голови окремих сільських рад мали змогу задати питання особисто Королю О.Л. щодо ходу розгляду кримінальних проваджень по фактам самозахоплення земельних ділянок на території Олександрівської і Тарасівської сільських рад.

Враховуючи відсутність інших кандидатур та заслухавши запропонованого управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації кандидата на посаду завідувача комунальної установи «Скадовський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія», районні обранці ухвалили рішення про призначення керівником закладу Бахтінової Л.В. з випробувальним терміном.

Також депутати одноголосно затвердили програму економічного, соціального та культурного розвитку Скадовського району на 2019 рік, заходи якої передбачають фінансування різних напрямків розвитку Скадовщини; районну цільову програму «Призовна дільниця» на 2019 рік і районну програму «Мобілізаційна підготовка та мобілізація» на 2019 рік.

Затвердивши звіт про виконання минулорічного бюджету району, депутатський корпус одноголосно ухвалив розподіл коштів районного бюджету, забезпечивши суттєву підтримку усім галузям функціонування громади.

Так, кошти спрямовано:

– на капітальні видатки по загальноосвітніх школах виділяється додатково 2879845,20 грн, які будуть спрямовані:

– на придбання комп’ютерної техніки та інтерактивних дошок  – 748745,20 грн;

– капітальний ремонт покрівлі корпусу початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» – 531100 грн;

– капітальний ремонт спортивної зали Скадовської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» – 585000 грн;

– капітальний ремонт спортивної зали Антонівської філії ОЗСНВК «Академічна гімназія» – 425000 грн;

– капітальний ремонт (заміна вікон) Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 295000 грн;

– капітальний ремонт (заміна вікон) Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 295000 грн.

На придбання комп’ютеру для комунальної установи «Скадовський районний центр фінансово – господарського обслуговування закладів та установ освіти» передбачено 24100 грн.

На придбання шкільного автобусу виділяється додатково 1850000 грн.

На проведення капітального ремонту будівлі, заміну вікон та дверей в Антонівській філії Опорного закладу – Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Скадовського освітнього округу – загальноосвітній школі I-II ступенів заплановано 210000 грн.

Крім того, комунальному закладу «Скадовська центральна районна лікарня» передбачено 433995,79 грн на капітальні видатки та 5402 грн на поточне утримання закладу; комунальному некомерційному підприємству «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» 20000 грн на поточні видатки.

За рахунок іншої субвенції на утримання дитячих дошкільних закладів у сумі 1000000 грн, кошти спрямовуються для: Антонівської ради 74200 грн, Олександрівської ради 195300 грн, Широківської ради 283900 грн, Шевченківської ради 281200 грн, Улянівської ради 165300 грн. Також для Улянівської сільської ради передбачено іншу субвенцію у сумі 159761 грн для співфінансування робіт по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу.

Для забезпечення виконання заходів районної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на надання довгострокових кредитів передбачено 500000 грн за рахунок спрямування вільного залишку коштів, що склався на 01 січня 2019 року по загальному фонду районного бюджету.

Детально проведений аналіз виконання райдержадміністрацією районних програм у 2018 році дозволив депутатам надати оцінку реалізації кожної з них та рекомендації щодо більш ефективної роботи за окремими напрямками.

Також на пленарному засіданні було ухвалено низку рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад району.