До Дня працівників водного господарства

252

30 травня відбулися урочисті збори колективу Скадовського управління водного господарства з нагоди професійного свята, яке щорічно відзначають у першу неділю червня.

Радник голови районної ради Сергій Володимирович Зеленюк від імені голови районної ради Олега Федоровича Старенького і депутатського корпусу районної ради привітав винуватців свята, подякував трудовому колективу за якісну роботу та плідну співпрацю, побажав міцного здоров’я, родинного затишку, мирного неба і подальших трудових здобутків.

Давно вже стало доброю традицією вручати почесні нагороди та вітати кращих працівників. Тож за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток суспільної справи, відповідальність, високу професійну майстерність, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників водного господарства було нагороджено Халову Олену Сергіївну, провідного інженера з використання водних ресурсів Відділу водних ресурсів та інформаційно-дорадчого центру Скадовського управління водного господарства.