До Дня Конституції України

412

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля  громадян.

Напередодні цього визначного дня, 27 червня 2019 року, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій та трудових колективів взяли участь урочистостях до 23-ої річниці Дня Конституції України, що відбулися у сквері ім.Шевченка.

Урочисті промови представників влади і тематичні виступи творчих колективів комунальних закладів «Скадовська дитяча школа мистецтв» та «Скадовський районний будинок культури ім.Шевченка» ще раз акцентували увагу на тому, що ухвалення Конституції ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, адже Основний Закон найціннішими визнає життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину право для самоорганізації, свободу слова та віросповідання, а обов’язок кожного українського громадянина – поважати Конституцію та неухильно її дотримуватися.

Церемонія покладання квітів учасниками зібрання до пам’ятника Великому Кобзарю стала своєрідною даниною жителів Скадовщини пам’яті тих, хто своєю невтомною працею та життям наближали незалежність нашої держави, формуючи демократичні основоположення Конституції.