Бібліотекарів району привітали з професійним святом

294

30 вересня у мистецькій залі районного будинку культури ім.Шевченка відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Бібліотекарів Скадовщини і ветеранів бібліотечної справи – хранителів духовної спадщини суспільства, від депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, привітав голова районної ради Олег Федорович Старенький. Побажавши винуватцям свята творчої наснаги та успіхів, Олег Федорович подякував бібліотекарям за завзяття в роботі, постійний розвиток, про що свідчить успішна діяльність комунальних бібліотек на території Скадовського району.

Відзначивши особливу роль фахівців цієї галузі у розвитку кожної людини, Олег Федорович вручив Почесні грамоти районної ради, за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчий підхід до реалізації завдань державної політики в галузі культури та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек:

– Кобзар Валентині Костянтинівні, бібліотекарю І категорії Олександрівської сільської бібліотеки;

– Наливай Наталі Анатоліївні, бібліотекарю І категорії Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;

– Лазаренко Тетяні Анатоліївні, бібліотекарю Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради. Також свою нагороду, за сумлінну працю, відповідальне ставлення до роботи, активну участь у громадському житті колективу та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек отримала Романюк Ніна Петрівна, прибиральниця службових приміщень комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система».