Святий Миколай землею крокує – подарунки діточкам дарує!

513

У день Святого Миколая кожен очікує на маленьке диво. Особливо чекають на це свято діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює найзаповітніші мрії. Це свято надії, світла, добра і чарівний час дарувати подарунки і загадувати бажання.

За добрим звичаєм 19 грудня, у День Святого Миколая, голова Скадовської районної ради Олег Федорович Старенький спільно з представниками депутатського корпусу районної ради провели доброчинну акцію – привітали дітлахів із першим зимовим святом, що розпочинає цілу плеяду новорічних дійств.

Уранці цього дня голова районної ради разом з депутатами Січним Федором Федоровичем, Філенко Наталею Миколаївною і Чаповдею Віктором Яновичем вручили солодкі подарунки першокласникам підшефної Скадовської загальноосвітньої школи №3, побажавши їм здоров’я, успіхів у підкоренні навчальних висот, щасливого дитинства, веселих Новорічних та Різдвяних свят. А ті, у свою чергу, подякували та подарували гостям святкові пісні і вірші.

Приємною несподіванкою став візит почесних гостей для діточок, які в День Святого Миколая перебували у дитячому та інфекційному відділеннях Комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна районна лікарня. Вручаючи фруктово-солодкі гостинці малюкам, представники районних обранців вітали їх зі святом та бажали якнайшвидшого одужання і здійснення заповітних мрій.

Слід зазначити, що ці всі заходи відбулися завдяки небайдужим і чуйним людям: порозуміння і добродійну підтримку виявили депутати Скадовської районної ради і товариство з обмеженою відповідальністю «Агростандарт КНК» (директор Науменко Михайло Іванович).

Окрім того, у ході візиту, депутати ознайомилися з результатами використання коштів районного бюджету, які протягом року було спрямовано на проведення ремонтних робіт у відділеннях центральної районної лікарні і вкотре переконалися, що спільними зусиллями і головне – бажанням робити добрі справи, можна досягати успіхів.