Інклюзивно-ресурсний центр відкриває нові можливості для розвитку дітей з особливими освітніми потребами

823

Простора, тепла і сучасна – саме такою відкрила свої двері для почесних гостей Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Скадовської районної ради, створена рішенням районної ради від 21.12.2018 №566. Урочисту стрічку перерізав начальник КУ «Скадовський центр фінансово-господарського обслуговування закладів і установ освіти» Олексій Володимирович Фролов.

Присутній на заході голова районної ради Олег Федорович Старенький зазначив: «Сьогодні ми наочно переконалися у правильності прийнятого рішення. Впевнений в тому, що цей затишний заклад стане джерелом навичок і знань для діточок, які потребують особливої уваги». Побажав успіхів та наснаги трудовому колективу, а закладу процвітання.

Директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Скадовської районної ради Світлана Володимирівна Онацко презентувала гостям зали із сучасним дидактичним обладнанням, ігрові зони та подякувала Олегу Федоровичу і депутатському корпусу Скадовської районної ради за допомогу у реалізації цього соціально важливого проєкту, за небайдужість і турботу про підростаюче покоління.

На капітальний ремонт приміщення інклюзивного центру та його облаштування з районного бюджету у 2019 році витратили більше 600 тис.грн.

Головною метою діяльності Центру є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, та інших закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

А ми переконані в тому, що щасливі дитячі обличчя, усмішки дітей та батьків обов’язково стануть найбільшою винагородою за складну роботу зі створення цього закладу.