101 рік державності та об’єднання українського народу

229

22 січня відзначається велике державне свято національної єдності – День Соборності України. У цей день 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді на площі перед Київською Софією виголошення ідеї соборності стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної консолідації.

Цього дня на центральній площі міста відбулися урочисті заходи, як нагадування про буремну епоху національно-визвольних змагань. І сьогодні значення цього свята актуальне як ніколи.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять усіх українських патріотів, які віддали своє життя за незалежність України. На знак пошани до видатного минулого та героїчного сьогодення трудовий колектив районної ради поклав квіти до пам’ятного знаку «Загиблим за єдину Україну» та пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців,  має  залишатися непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності можемо досягти величної мети.

Свято Соборностіце орієнтир для усіх поколінь борців за волю України, заклик до єдності й неподільності українських земель і українського народу!Пам’ятаймо про незліченні жертви покладені на вівтар нашої незалежності, соборності і державності.