Вшановуючи пам’ять про Кобзаря

205

09 березня 2020 року нащадки славетного Великого Кобзаря відзначали 206-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника і мислителя. З цієї нагоди 10 березня біля його пам’ятника відбувся урочистий захід і покладання квітів за участю представників влади, трудових та учнівських колективів, громадськості нашого краю.

Тарас Шевченко – символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини і до Батьківщини. Сьогодні біля пам’ятника видатному сину України звучали його твори, адже вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

Вслухаючись у невмирущі твори Тараса розумієш просту істину, що нема й не було на світі українця, у серці якого Шевченко не залишив би сліду – сліду самоусвідомлення себе, як сина чи доньки великого українського народу.

Постать Тараса Шевченка, його прагнення й сьогодні є життєвим прикладом для українців. Тож будьмо достойні його віри у краще майбуття. Живімо, браття, в мирі, злагоді, любові!