Свято державних службовців

1775

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери і експерти, які професійно працюють в органах влади і беруть участь у виробленні, реалізації та оцінці ефективності здійснення стратегії розвитку держави. Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, успіх масштабних реформ, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.

Вже понад 100 років державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє нашої країни.

23 червня 2020 року вітання з нагоди професійного свята приймали працівники апарату Скадовської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів.

«В усі часи було почесним обов’язком  вірно, чесно і шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її добробуту та процвітання. Насправді, за щоденними  клопотами ми рідко замислюємося, наскільки важливою та відповідальною є професія державного службовця. Саме на вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення,» – зазначив у вітальному слові голова районної ради Олег Федорович Старенький.

У день професійного свята, побажавши державним службовцям миру, впевненого руху вперед, плідної співпраці, професійного зростання, гідного рівня фінансового забезпечення та справдження усіх мрій і сподівань на благо України і рідної Скадовщини, очільник районних обранців вручив Почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професійний рівень, ініціативність, відповідальність, особистий вагомий внесок у справу забезпечення практичного виконання функцій і завдань держави у Скадовському районі, активну громадську позицію та з нагоди Дня державної служби: Підгайній Ользі Яківні, начальнику фінансового відділу районної державної адміністрації; Кишкіній Аллі Аркадіївні, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації; Носковій Ларисі Миколаївні, начальнику відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації, головного архітектора району; Єременко Тетяні Федорівні, начальнику відділу праці управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації; Полєнок Тетяні Григорівні, провідному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Свято на честь державних службовців продовжилося привітаннями та виступами творчих колективів Скадовського районного будинку культури ім.Шевченка та Михайлівського сільського будинку культури.