ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СКАДОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

1841

Шановні жителі Скадовщини!

 

Від імені депутатського корпусу Скадовської районної ради та від себе особисто щиро вітаю всіх вас із Днем Державного Прапора і 29-ю річницею незалежності України.

День незалежності навіки увійшов в історію нашої держави, започаткував  нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшеничного поля символізують невтомну працю нашого українського народу.

Хай у ці святкові дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця гордістю за наш волелюбний народ.

Нехай світла мрія про подальший розквіт нашої країни окриляє усіх нас на нові звершення та спільні добрі справи, а день прийдешній принесе почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашої рідної країни.

Від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, злагоди і щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

 

З повагою

Голова Скадовської районної ради                                                      О.Ф.Старенький