До Дня пам’яті захисників України

1697

29 серпня 2020 року на центральній площі міста громадськість Скадовського району долучилася до відзначення Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни – пам’ятної дати, встановленої указом президента України №621/2019 від 23 серпня 2019 року. Датою вшанування пам’яті захисників України було обрано 29 серпня, оскільки саме цього дня у 2014 році в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Символом цього дня став жовтогарячий соняшник – уособлення скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами, адже ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

Присутні згадали поіменно земляків, які виконували свій громадянський обов’язок, жертвуючи ціною власного життя, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і покладанням квітів й символічних соняхів до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну».

Представники трудового колективу районної ради на чолі з головою районної ради Олегом Федоровичем Стареньким поклали квіти до могил загиблих воїнів Скадовщини.