Рятівники Скадовщини відзначили професійне свято

873

17 вересня 2020 року колектив 19 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області приймав вітання з нагоди Дня рятівника. Мужніх і рішучих рятівників Скадовщини, чиїм життєвим гаслом стало: «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», привітав з професійним святом голова районної ради Олег Федорович Старенький: «Ми цінуємо вашу працю, саме тому депутатський корпус районної ради всіляко намагається створити належні матеріально-технічні умови для вашої роботи. Наша безмежна вдячність кожному з вас за вірність службовому обов’язку, сміливість і готовність до боротьби з незваним лихом. Міцного здоров’я, сімейного затишку, миру і перемог у сповненій тривог та небезпек службі».

Почесною грамотою районної ради, за зразкове виконання службових обов’язків, відповідальність, високий професіоналізм, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди Дня рятівника було нагороджено:

– капітана служби цивільного захисту Галака Антона Васильовича, начальника караулу 19 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області;

– сержанта служби цивільного захисту Позднякова Олексія Вікторовича, пожежного рятувальника 19 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.