Скадовська районна рада VIII скликання приступила до роботи

888

27 листопада 2020 року в актовій залі Скадовської районної ради відбулася перша сесія Скадовської районної ради VIII скликання.

Із вступним словом до присутніх у залі звернувся голова територіальної виборчої комісії Шибай Василь Георгійович, який оголосив про результати перших виборів до Скадовської районної ради 8 скликання у новому форматі, що відбулися 25 жовтня 2020 року, ознайомив із змістом постанови про визнання повноважень 38 депутатів районної ради від 7 політичних партій, представив їх та вручив тимчасові посвідчення 37 присутнім на засіданні депутатам.

Для організації роботи першої сесії районної ради VIII скликання було  обрано тимчасову президію, затверджено порядок денний пленарного засідання і регламент роботи, сформовано робочі органи.

Далі депутати перейшли до питання про вибори голови Скадовської районної ради VIII скликання – було висунуто три кандидатури: Соловйова Віталія Олександровича (ПП «СЛУГА НАРОДУ»), Мануйленко Тетяни Вікторівни (ПП «НАШ КРАЙ») і Терещенко Елли Олександрівни (ПП «СЛУГА НАРОДУ»), які представили свої програми кандидата на посаду очільника районної ради.

За результатами проведеного таємного голосування, новообраним головою Скадовської районної ради VIII скликання визнано Соловйова Віталія Олександровича, кандидатуру якого підтримали 22 депутати.

Голова районної ради 8 скликання, подякувавши своїм колегам за довіру та приймаючи вітання, наголосив на тому, що у своїй діяльності на новій посаді вбачає головним пріоритетом консолідацію зусиль усього депутатського корпусу, незалежно від політичної приналежності, на благо громади оновленого Скадовського району вцілому та кожного його мешканця зокрема.