Про головне в роботі позачергової 2 сесії районної ради

678

01 грудня 2020 року під керівництвом голови районної ради 8 скликання Соловйова Віталія Олександровича відбулося засідання позачергової 2 сесії районної ради, до порядку денного якого було включено ряд важливих питань.

На початку засідання Віталій Олександрович подякував за роботу голові Скадовської районної ради 7 скликання Старенькому Олегу Федоровичу за багаторічну плідну працю, спрямовану на розвиток Скадовського району, про що свідчать реальні справи і здобутки, та запевнив, що депутатський корпус 8 скликання буде тримати той високий рівень і прагне позитивних змін вже у нових межах Скадовського району.

За результатами розгляду першого питання порядку денного засідання, депутати, шляхом таємного голосування обрали заступника голови районної ради 8 скликання: 30 голосів членів депутатського корпусу Скадовської районної ради 8 скликання було віддано за кандидатуру Рильського Валентина Валентиновича. Свою трудову діяльність Валентин Валентинович розпочав у 1991 році вчителем в загальноосвітніх закладах Каланчацького району Херсонської області: має близько 14 років стажу педагогічної діяльності та 12 років досвіду роботи на керівних посадах. Зокрема, свого часу очолював професійно-технічне училище №21, с. Хорли, після – Навчально-науковий центр Київського національного торговельно-економічного університету, с. Хорли.  Протягом 2018-2020 років працював провідним інженером з охорони праці цивільного захисту та мобілізаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості. Був депутатом Каланчацької районної ради 7 скликання.

Наступними районні обранці підтримали рішення про початок реорганізації Голопристанської і Каланчацької районних рад Херсонської області шляхом приєднання до Скадовської районної ради Херсонської області. Даними рішеннями Скадовську районну раду Херсонської області визнано правонаступником всього майна, прав та обов’язків Голопристанської і Каланчацької районних рад Херсонської області та утворено Комісію з реорганізації відповідних районних рад. Цими ж рішеннями  затверджено  План заходів з реорганізації Голопристанської і Каланчацької районних рад.

Також депутати опрацювали і погодили рішення про умови оплати праці голови Скадовської районної ради 8 скликання та заступника голови Скадовської районної ради 8 скликання.

Беручи до уваги те, що питання №№6-15 порядку денного позачергової 2 сесії районної ради потребували додаткового опрацювання, у роботі пленарного засідання було оголошено перерву, і після їх детального вивчення, депутати повернуться до роботи.