Результати роботи 5 сесії Скадовської районної ради 8 скликання

111

29 квітня 2021 року під керівництвом голови районної ради Віталія Олександровича Соловйова відбулося засідання 5 сесії районної ради, питання порядку денного якої були детально опрацьовані постійними комісіями та президією районної ради.
На початку пленарного засідання районні обранці заслухали і взяли до відома повідомлення Скадовської районної територіальної виборчої комісії Херсонської області про визнання депутатами Скадовської районної ради восьмого скликання Зуденкової Світлани Василівни та Ємельянова Володимира Костянтиновича, обраними від Херсонської обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність» і політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» відповідно, та затвердили необхідні зміни у складі постійної комісії районної ради восьмого скликання з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення.
За результатами розгляду питання про звіт голови Скадовської районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень районної ради у 2020 році, беручи до уваги детальний аналіз наданих матеріалів, депутати підтримали рішення взяти даний звіт до відома.
Разом з цим було розглянуто низку питань щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад Скадовського, Голопристанського та Каланчацького районів, з яких ухвалені відповідні рішення.
Користуючись нагодою депутатський корпус привітав з 90-річним ювілеєм, який буде відзначатися 5 травня, редакцію газети «Слава Праці» – головний редактор котрої Харченко Ольга Федорівна є депутатом Скадовської районної ради 8 скликання.
Наприкінці засідання голова районної ради привітав присутніх із наступаючими Великодніми святами.