Святкування Дня Конституції України

186

28 червня 2021 року Україна відзначила 25 річницю прийняття  Конституції. Це свято було засноване на знак великої поваги до Основного Закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Віддаючи данину пошани та пам’яті, у День Конституції України очільники влади Скадовщини поклали квіти до пам’ятника головного борця за права українського народу – Т.Г.Шевченка.

Увечері цього дня на центральній площі міста Скадовська  відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України, на яких були присутні представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій та трудових колективів Скадовщини, а також усі бажаючі.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Віталій Олександрович Соловйов акцентував увагу на тому, що Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.

На урочистостях голова районної ради В.О.Соловйов та голова райдержадміністрації М.В.Павліш вручили посвідчення і нагрудний знак «Почесний громадянин Скадовського району» краєзнавцю, історику Скадовського району, автору низки книжок про утворення та становлення населених пунктів нашого краю Лиховиду Олегу Миколайовичу – відповідне рішення про присвоєння даного звання було ухвалене районною радою наприкінці минулого року.

Святкові промови представників влади і виступи творчих колективів Скадовської громади створили урочистий настрій та подарували незабутні враження усім присутнім на заході.