Депутати розпочали підготовку до 6 сесії районної ради

203

14 липня 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому депутати опрацювали низку проєктів рішень, що будуть внесені на розгляд 6 сесії районної ради, засідання котрої заплановано на 23 липня поточного року.
Так, попереднього схвалення здобула програма економічного, соціального та культурного розвитку Скадовського району на 2021 рік, заходи з виконання у 2021 році двох районних програм: використання коштів цільового фонду соціально-економічного та курортно-рекреаційного розвитку Скадовського району, а також індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».
Питання щодо прийняття до Скадовського районного бюджету боргових зобов’язань минулих років було детально роз’яснено членам постійних комісій т.в.о.начальника фінансового відділу райдержадміністрації Вікторією Олександрівною Сімончук та головою районної ради Віталієм Олександровичем Соловйовим – йдеться про досить значну суму, що обраховувалась за Каланчацьким районним бюджетом через неврегульований механізм погашення заборгованості перед державним бюджетом майже десятирічної давнини, яку наразі слід зафіксувати, а в перспективі після ухвалення відповідних законодавчих актів її автоматично мають списати. Дана ситуація в умовах децентралізації є типовою для переважної більшості реформованих районів.
Разом з цим, депутати погодили запропоновану редакцію звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2021 року та внесення змін до нього, підтримали доцільність розробки проекту землеустрою щодо встановлення меж Скадовського району Херсонської області, а також коригування списку присяжних Каланчацького районного суду.
Ознайомившись із текстом звернення до вищих органів влади щодо скасування постанови стосовно нововведень в оформленні і призначенні субсидій та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016-2018 років, члени постійних комісій рекомендували винести його на розгляд 6 сесії районної ради.