Засідання 6 сесії районної ради

162

23 липня 2021 року під головуванням Соловйова Віталія Олександровича, голови районної ради, та за участю Павліша Михайла Васильовича, голови райдержадміністрації, відбулося шосте пленарне засідання Скадовської районної ради восьмого скликання, на якому більше 30 проєктів набули статусу рішень.

Перед початком сесії до відома депутатів головою районної ради були доведені проблеми виборців, які наразі потребують негайного втручання. Це – необхідність виділення з обласного бюджету близько 3 мільйонів гривень на заробітну плату працівникам Каланчацької лікарні та занадто кволе будівництво дорожнього сполучення між курортними населеними пунктами Лазурне-Приморське. Районними обранцями було одностайно підтримано пропозицію направити звернення до відповідних структур.

Так, згідно з порядком денним, депутатами було одноголосно схвалено програму економічного, соціального та культурного розвитку Скадовського району на 2021 рік, заходами з виконання якої розробники намагалися охопити різні напрямки життєдіяльності району, хоча вкрай обмежений бюджет та зміни у законодавстві не дозволяють запланувати фінансування переважної більшості потреб.

Програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021рік, яка наразі продовжить діяти в районі, передбачає акумуляцію зусиль по добудові 95-квартирного житлового будинку у м.Скадовськ по вул.Шмідта, 24 та надання пільгових кредитів населенню для придбання, будівництва, добудови, реконструкції житла, його водозабезпечення, опалення, газифікації, а також на розвиток  особистого  сільського  подвір’я.

Разом з цим, було затверджено звіт по виконанню районного бюджету за І півріччя поточного року, за його підсумками та згідно з наданими пропозиціями – внесено відповідні корективи до даного фінансового документу.

Слід зазначити, що переважна більшість питань порядку денного 6 сесії стосувалася комунальної власності: хоча їх і було ретельно опрацьовано на засіданні профільної комісії – депутати у ході пленарного засідання активно обговорювали деякі аспекти, узгоджували деталі та цікавилися як перспектива їх реалізації покращить життя громади вцілому та кожного виборця зокрема.