День Державного прапору

343

23 серпня 2021 року на центральній площі міста Скадовськ відбулася церемонія урочистого підняття Державного прапора України за участю очільників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, військовослужбовців Збройних Сил України, активних мешканців міста, представників підприємств, установ, організацій, громадських формувань.

З привітальним словом до учасників заходу звернувся заступник голови Скадовської районної ради Валентин Валентинович Рильський, який наголосив на особливому значенні для кожного українця синьо-жовтого стягу, що є уособленням волі та незалежності, любові до батьківщини та бойової звитяги захисників нашої країни. Побажавши, щоб завжди гордо майорив над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності українського народу, заступник голови районної ради вручив Почесні грамоти кращим представникам трудових колективів та громадських формувань району.

Слід зазначити, що  ключовими моментами даного заходу стали: експрес-композиція прапорів, що були привезені у різні періоди з зони ООС та зони АТО волонтерами та військовими з населених пунктів Скадовської громади, та візит близько 30 учасниць проєкту «Велика родина моя Україна» з багатьох областей країни, що втратили своїх синів на Сході України.

По завершенню урочистостей очільники влади вшанували пам’ять про головного борця за волю і незалежність нашого народу, поклавши квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку, та схилили голови на могилах загиблих у зоні АТО членів громади, що віддали життя за суверенну Україну.