Відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

212

За вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримуючи ініціативу громадськості в Україні 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
В умовах карантинних обмежень голова районної ради Соловйов Віталій Олександрович щиросердно привітав зі святом працівників Скадовського міського будинку культури ім.Шевченка, побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя.
«Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв міст, сіл, селищ, району, області – зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.
Сьогодні мені хочеться подякувати вам не тільки за професіоналізм, за уміння принести радість, втіху і спокій у душі людей, а й за те, що ви виявляєте максимальну енергію, чудеса винахідливості в організації он-лайн привітань, масових заходів, культурного відпочинку людей. Усі ви – сіячі національного духу нашої держави, невід’ємна прикраса людського життя. Люди, які по велінню свого серця дарують духовний хліб своїм землякам, опираючись на запалену Богом іскру свого таланту»,- зазначив Віталій Олександрович.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, майстерність, відданість справі, вагомий внесок у розвиток культури Скадовського району, активну громадську позицію та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначено Почесними грамотами районної ради: Чуп’як Аллу Дмитрівну, керівника художнього комунального закладу «Скадовський міський будинок культури ім.Шевченка»; Костюченка Анатолія Дмитровича, енергетика комунального закладу «Скадовський міський будинок культури ім.Шевченка» та Василенко Ларису Павлівну, завідувачку Олександрівського сільського будинку культури.