ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

153

27 листопада 2021 року на центральній площі м.Скадовська відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів.

На мітингу-реквієму були присутні представники органів влади та місцевого самоврядування, працівники установ та організацій, громадські діячі, жителі району та міста.

Звертаючись зі словом до учасників зібрання, виступаючі закликали громадян бути небайдужими до цієї трагічної дати в історії України та пам’ятати про ті страшні випробовування, які випали на долю нашого народу. Присутні вшанували закатованих голодом жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання. А розповідь місцевого історика-краєзнавця Олега Лиховида про ті страшні роки для Скадовщини сухою мовою архівних документів вкотре нагадала про стійкість, героїзм та прояви людяності в умовах тоталітарного режиму.

Працівниками будинку культури, аматорами були презентовано документально – публіцистичну виставку робіт «Нас вбивали, БО МИ УКРАЇНЦІ» та проєкт «Непораховані з 1932» страв часів Голодомору вуличного поп-ап ресторану. Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучими реквієму, основним меседжем яких був заклик довічно пам’ятати про жертв голодоморів в Україні.