Святкуючи День Збройних сил України

599

6 грудня, в нашій державі відзначають День Збройних Сил України. Саме цього дня 30 років тому парламент ухвалив Закон України «Про Збройні сили України», яким встановлювалося це свято.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни, хто оберігає наші кордони.

День Збройних сил України – це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Свято Збройних Сил України – це також і данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Вірю в те, що Українська армія буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

З привітальними словами до військовослужбовців підрозділів Збройних Сил України, які розташовані на Скадовщині, звернувся у цей день заступник голови Скадовської районної ради Валентин Валентинович Рильський: «Прийміть сердечну шану і повагу за Ваш чесно виконаний військовий обов’язок. Держава і всі ми повинні гордитися тим, що в нас є справжні воїни. Ваша сміливість та самовідданість – приклад для молодого покоління. Адже немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній, рідній землі. Щиро бажаю миру та спокою вам, здоров’я та злагоди вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!».

Почесними грамотами районної ради за особистий вагомий внесок у справу забезпечення бойової готовності, професіоналізм, ініціативу та старанність при виконанні службових обов’язків, бездоганну ратну працю та з нагоди Дня Збройних Сил України у цей день було нагороджено:

– майора Матвєєва Михайла Леонідовича, начальника відділення забезпечення Скадовського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

– солдата Горгун Тетяну Михайлівну, механіка – лінійного наглядача відділення телекомунікаційного зв’язку взводу зв’язку військової частини А2845;

– матроса Мірошниченка Володимира Борисовича, майстра підрозділу забезпечення військової частини А0878;

– солдата строкової служби Білоброва Сергія Вікторовича, патрульного відділу прикордонної служби «Скадовськ» 79 прикордонного загону Державної прикордонної служби України.