Результати роботи пленарного засідання

665

Сьогодні, 24 грудня 2021 року, відбулося засідання 9 сесії Скадовської районної ради під головуванням Віталія Олександровича Соловйова.

Хоча до порядку денного пленарного засідання було включено 17 питань, але, безперечно, головним з них було ухвалення районного бюджету на наступний рік – ретельна робота профільної комісії по опрацюванню даного документа дозволила висвітлити усі аспекти та зробити його максимально зрозумілим та прозорим.

Депутати взяли до відома інформацію окружної прокуратури про стан законності на території району, затвердили районну програму «Власний дім» на 2022-2027 роки, внесли зміни до списку присяжних Голопристанського районного суду, схвалили план роботи ради на наступний рік та погодили дострокове припинення повноважень депутата районної ради Новікової А.О. згідно з її особистою заявою. Також статусу рішень 9 сесії набула низка проєктів рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад району.

Наприкінці засідання, яке проходило у дистанційному режимі, голова районної ради В.О.Соловйов подякував депутатам за роботу та привітав з Новорічними та Різдвяними святами.