ПАМ’ЯТАЮЧИ ПРО ЖЕРТВИ ГОЛОКОСТУ

8692

27 січня – дата, викарбувана в пам’яті нащадків тих, хто переміг фашизм. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя. Цього дня у 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до табору смерті Аушвіц, який став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ‒ це скорботний урок для всього людства, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології, яку сповідували прихильники фашизму. Через жахи гетто і нацистських таборів смерті пройшла безкінечна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише деяким з них вдалося вижити.

Голокост, що призвів до незліченних жертв, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість.

Зберігаючи пам’ять про цю трагедію, голова районної ради Віталій Соловйов та його заступник Валентин Рильський долучилися до акції символічного запалення свічок, яке відбулося у міському будинку культури ім.Шевченка з урахуванням карантинних обмежень.