Звіт щодо запитів на публічну інформацію, що надійшли до Скадовської районної ради, протягом 2018 року

1. Протягом січня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради на отримання публічної інформації надійшов 1 запит.

Вказаний запит був опрацьований відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

2. Протягом лютого 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

3. Протягом березня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

4. Протягом квітня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

5. Протягом травня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

6. Протягом червня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

7. Протягом липня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

8. Протягом серпня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

9. Протягом вересня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

10. Протягом жовтня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради на отримання публічної інформації надійшло 5 запитів.

Вказані запити були опрацьовані відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

11. Протягом листопада 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

12. Протягом грудня 2018 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.