Звіт щодо запитів на публічну інформацію, що надійшли до Скадовської районної ради, протягом 2019 року

1. Протягом січня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

2. Протягом лютого 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

3. Протягом березня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради на отримання публічної інформації надійшов 1 запит.

Вказаний запит був опрацьований відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

4. Протягом квітня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради на отримання публічної інформації надійшло 2 запити.

Вказані запити були опрацьовані відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

5. Протягом травня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

6. Протягом червня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

7. Протягом липня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

8. Протягом серпня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради на отримання публічної інформації надійшло 2 запити.

Вказані запити були опрацьовані відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

9. Протягом вересня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

10. Протягом жовтня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.

 

11. Протягом листопада 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради на отримання публічної інформації надійшов 1 запит.

Вказаний запит був опрацьований відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

12. Протягом грудня 2019 року до виконавчого апарату Скадовської районної ради запитів на отримання публічної інформації не надходило.