Святкування Дня ветерана

912

Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також ще й День ветерана – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі “представники поважного віку”, чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, а їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Нинішні «літні люди» – носії тих духовних якостей, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та воєн.

Голова районної ради Олег Федорович Старенький, вітаючи цього дня численних представників старшого покоління Скадовщини у пансіонаті «Південний», зазначив, що цей день – гарний привід ще раз подякувати ветеранам війни та праці, батькам і матерям, старшим друзям і колегам, які передають нам свій життєвий досвід і є взірцем для наслідування молодим поколінням нашого краю, побажав міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, мирного неба та злагоди.

У завершення цих слів Олег Федорович вручив Почесні грамоти районної ради, за багаторічну сумлінну працю, відповідальність, особистий вагомий внесок у розвиток Скадовського району, активну громадську позицію та з нагоди Дня ветерана, представникам старшого покоління, ветеранам праці, які не лише присвятили свій багаторічний труд на благо розвитку нашого району, а й сьогодні не залишаються осторонь його життя:

– Березовській Людмилі Минівні;

– Лущикову Володимиру Олексійовичу;

– Тяпіній Надії Василівні.

У теплій затишній атмосфері аматори мистецтва дарували учасникам зібрання художні номери, а з ними і святковий настрій.