З Днем працівника соціальної сфери!

528

Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери – свято, яке є чудовою нагодою  висловити вдячність усім тим, хто опікується такими потрібними і благородними питаннями як соціальний захист населення.

Тому 02 листопада 2018 року, напередодні свята, у мистецькій залі районного будинку культури ім.Шевченка відбулися урочистості для працівників соціальної сфери району. Щирими словами вдячності привітав винуватців свята голова районної ради Олег Федорович Старенький: «Ваша щоденна праця сповнена турботою, милосердям і теплом, адже ви піклуєтесь про тисячі тих, хто потребує підтримки або опинився у складних життєвих обставинах, вирішуючи їх соціальні питання. Дякуємо за відкрите серце і нехай подароване добро повертається сторицею. Міцного здоров’я, злагоди, миру вам і вашим родинам».

За плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу реалізації соціальної політики, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесною грамотою районної ради було нагороджено:

– Голуб Юлію Віталіївну, заступника начальника, начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації;

– Кручиненко Тетяну Володимирівну, головного державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації.

– Акименка Сергія Григоровича, завідувача фінансово-господарським відділом Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання службових обов’язків та активну громадську позицію.

– Толкач Ларису Борисівну, соціального працівника відділення соціальної допомоги вдома (сільському населенню) с.Антонівка КУ «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», за плідну працю, високий професіоналізм, чуйне, сумлінне ставлення до проблем літніх людей, інвалідів, сиріт та багатодітних сімей та активну громадську позицію.