До Дня Гідності і Свободи

447

21 листопада визначено як День Гідності та Свободи – свято встановлено указом президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13 листопада 2014 року. Саме цього дня, 5 років тому, почався Євромайдан, який назавжди змінив свідомість українців, поділив історію України на «до» і «після».

Цього визначального дня на центральній площі міста відбулися урочисті заходи за участю очільників районної та міської влади, представників трудових та учнівських колективів, громадських об’єднань, територіальної громади міста.

Не одному поколінню українців довелося ціною власного життя здобувати право прийдешніх поколінь на Незалежність, але народ завжди прагнув бути господарями на своїй землі. Пам’ятаймо історію і відчайдушних борців за долю, волю і прагнення нашої країни, тих, хто і сьогодні своєю жертовністю продовжує демонструвати щире прагнення українського народу жити у вільній державі, аби не допустити повторення страшних руйнівних подій.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих у боротьбі за свободу та незалежність України у різні часи. Трудовий колектив районної ради поклав квіти до пам’ятного знаку “Небесній сотні” та могил загиблих у зоні АТО героїв-земляків.