Низький уклін працівникам землі!

637

16 листопада з нагоди Дня працівників сільського господарства, що цьогоріч в Україні припадає на 18 листопада, у мистецькій залі районного будинку культури ім.Шевченка привітали і вшанували працю людей, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на цій землі і годувати країну.

Зі словами вдячності за самовіддану працю до присутніх у залі трударів Скадовщини та ветеранів галузі звернувся голова районної ради Олег Федорович Старенький: «Це – свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі та в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Незважаючи на стрімкий розвиток інформаційних технологій – ваша праця завжди була, є і буде найважчою. Тож щиро зичу вам здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!».

Також за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток сільського господарства в районі, відповідальність, високий професійний рівень, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, було вручено Почесні грамоти голови районної ради кращим представникам галузі:

– Дудченку Володимиру Вікторовичу, депутату Скадовської районної ради, директору Інституту рису Національної академії аграрних наук України;

– Сакунову Сергію Вікторовичу, водію Державного підприємства „Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України“;

– Буряченку Олегу Володимировичу, головному інженеру сільськогосподарського виробничого кооперативу «Лідія»;

– Бєлову Миколі Миколайовичу, трактористу-машиністу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОФІРМА – БУЛЮК»;

– Смирному Вячеславу Вікторовичу, робітнику з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва фермерського господарства «Ліньков».

Продовженням свята стали численні привітання та чудові виступи, підготовлені творчими колективами районного будинку культури.