Воїни-інтернаціоналісти Скадовщини відзначили 30-ту річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан

133

Минають дні, ідуть роки,
Життя листки перегортає
А біль Афгану – на віки
В душі чомусь не замовкає…

15 лютого Україна вшановує подвиг людей, яким довелося брати участь у локальних війнах та збройних конфліктах у різних куточках світу. Цю пам’ятну дату приурочено до дня виводу радянських військ з території республіки Афганістан.

Представники влади та громадськості нашого району зібрались у мистецькій залі районного будинку культури ім.Шевченка на урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, аби засвідчити мужність і героїзм воїнів-афганців та їхніх побратимів, які виконували свою непросту інтернаціональну місію в більш як двадцяти країнах світу.

Голова районної ради Олег Федорович Старенький, звертаючись до присутніх, засвідчив пошану усім воїнам: «Ви пройшли крізь війну і для вас вона триває й досі….у спогадах, снах, у думках. Та пори це, вона навчила вас справжній дружбі: у складних умовах пліч-о-пліч ви долали труднощі, виконуючи свій обов’язок. Тому приємно сьогодні у цьому залі бачити єдину мужню родину. Ваш життєвий досвід є прикладом для нового покоління захисників Вітчизни та підростаючого покоління Скадовщини. Бажаю усім, хто пройшов через пекло воєн, здоров’я, мирного неба, наснаги та довголіття, а полеглим – вічної пам’яті і слави».

За мужність, відвагу, хоробрість, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Почесною грамотою районної ради нагороджено Прохорчука Віктора Івановича, учасника бойових дій в Республіці Афганістан і Кравченка Сергія Івановича, учасника бойових дій в Чехословаччині.

Схиливши голови в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети, учасники урочистого зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на знак поваги до мужності, бойових і трудових здобутків учасників бойових дій на території інших держав.