Особистий прийом громадян голови районної ради у смт. Лазурне

716

Відповідно до попередньо затвердженого графіку, голова районної ради Олег Федорович Старенький щомісяця відвідує громади району з метою спілкування з громадою та допомоги у вирішенні проблем життєзабезпечення сіл. Так, 21 березня 2019 року черговий виїзний прийом громадян головою районної ради відбувся в Лазурненській селищній раді.

У смт.Лазурне голову районної ради зустрів селищний голова Белік Сергій Якович, який на початку спілкування порушив питання фінансових можливостей цьогорічного районного бюджету. Олег Федорович проінформував про основні показники районного бюджету на 2019 рік та зауважив, що тіньове ведення діяльності підприємців дуже обмежує обсяг фінансового ресурсу для потреб громади адже районний бюджет на 45-47% складають відрахування із заробітної прати працівників бюджетних установ. Тож при веденні прозорої економіки пропорційно збільшаться можливості розвитку району та поліпшення життєдіяльності.

Традиційно, після обговорення актуальних питань, Олег Федорович разом з селищним головою Беліком С.Я. відвідали Лазурненську загальноосвітню школу, де оглянули котельню, яка в достатній мірі забезпечує теплом освітній заклад, завдяки нещодавно заміненим котлам. Шумаріна Ірина Григорівна, директор Лазурненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, подякувала за проведений капітальний ремонт частини покрівлі, яку було оновлено коштом районного бюджету на умовах співфінансування з Лазурненською селищною радою. З новим мембранним покриття припинилося протікання даху, яке негативно впливало на стан приміщень.

Наприкінці зустрічі було оглянуто спортивну залу даного закладу та зазначено на потребі ремонту залу, вбиралень, душових та туалетів. Також потребує заміни підлога в спортзалі. Сергій Якович зауважив, що Лазурненська селищна рада готова взяти участь у співфінансуванні проведення капітального ремонту спортивної зали місцевої школи. Олег Федорович повідомив, що першочергово потрібно скласти кошторисну документацію для визначення обсягів роботи та розмірів фінансування.

Тож, пересвідчившись у результатах використання виділеного фінансування, очільники районної та сільської громад визначились з пріоритетністю у подальшій співпраці задля покращення як умов навчання школярів, так і життєдіяльності селища загалом.