Служити державі та людям

144

Сьогодні, 21 червня 2019 року, у районному будинку культури ім..Шевченка вітали з професійним святом держслужбовців.

День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Вітаючи представників державних службовців Скадовщини, голова районної ради Олег Федорович Старенький зауважив, що виконання державних справ – це велика відповідальність. На державних службовців покладено особливо важливі функції, довірено вирішувати найскладніші завдання, а взамін люди чекають  небайдужості, компетентності та творчого ставлення до справи. Постійні зміни в діючому законодавстві то підвищують рівень престижності держслужби, то реформують її структуру, але саме від держслужбовців залежить рівень  довіри до влади, адже вони формують її авторитет.

За сумлінну працю, високий професійний рівень, ініціативність, відповідальність, особистий вагомий внесок у справу забезпечення практичного виконання функцій і завдань держави у Скадовському районі, активну громадську позицію та з нагоди Дня державної служби голова районних обранців вручив Почесні грамоти районної ради Резніченко Тетяні Леонідівні, начальнику фінансового управління Скадовської районної державної адміністрації, яка 40 років своєї професійної діяльності присвятила служінню державі та громаді Скадовського району; та Коваленку Дмитру Анатолійовичу, начальнику відділу агропромислового розвитку Скадовської районної державної адміністрації.

Ще багато теплих слів звучало на адресу державних службовців під час урочистостей, а прекрасні творчі подарунки вокалістів Скадовщини створили незабутню атмосферу святкового дійства.