Урочисте відкриття Всеукраїнських спортивних змагань Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад  відбулося 21 червня 2019 року в комунальному закладі «Скадовський районний будинок культури ім.Шевченка».

Представники команд з 18 областей України пройшли парадом, який приймав голова Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Мендусь Олександр Петрович. У своєму вітальному слові на адресу поважного зібрання спортсменів місцевого самоврядування голова організації акцентував увагу на тому, що у нинішньому році Громадській організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» виповнилось 69 років, що свідчить про непоборне прагнення людей займатися фізичною культурою, долучатися до спортивного руху та професійного спорту.

Звертаючись до учасників змагань, голова районної ради Олег Федорович Старенький зазначив, що радий вітати своїх колег-очільників територіальних громад з усієї України на гостинній Скадовській землі, також побажав розвитку громадам, а винуватцям урочистостей – наснаги та витримки, спортивних перемог та гарного настрою.

А гарний настрій гостям свята одразу ж забезпечили виступи творчих колективів закладів культури району, вразивши талановитістю та щирістю.