Свято музики у Скадовській дитячій школі мистецтв

389

1 жовтня в актовій залі Скадовської дитячої школи мистецтв зібралися люди, причетні до прекрасного, адже саме цього дня світова спільнота відзначає Міжнародний день музики. Музика ще з давніх-давен «прикрашала» життя людей, примушувала радіти і сумувати, занурювала у неймовірні відтінки емоцій і почуттів, бо володіє величезною силою.

Знайомство зі світом музики таким багатогранним і різноманітним для малечі Скадовщини розпочинається у місцевому храмі музики – дитячій школі мистецтв. Тут все просякнуте любов’ю до прекрасного і натхненням: від облаштування концертного приміщення до високих здобутків вихованців, виплеканих талановитими педагогами. Тому цього дня дуже приємно було спостерігати єдність учнів, особливо ще зовсім маленьких і невпевнених, але таких завзятих, і педагогів у бажанні відтворити чарівні звуки.

Голова районної ради Олег Федорович Старенький відзначив особливу роль музики у вихованні та формуванні світосприйняття підростаючого покоління нашого краю, яка не лише відкриває таланти, а й сприяє розвитку духовних цінностей.

Подякувавши педагогам за їх невтомну, нелегку, але таку прекрасну працю, Олег Федорович вручив Почесні грамоті районної ради за велику просвітницьку роботу у галузі мистецтва, естетичне виховання дітей, вагомий внесок у розвиток культури Скадовського району та аматорської майстерності, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня музики:

– Горовій Галині Миколаївні, завідуючій фортепіанним відділом комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв»;

– Кипятковій Вікторії Вікторівні, викладачу по класу фортепіано та концертмейстеру комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв».

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високий професіоналізм, відповідальність, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня музики і Дня працівників освіти Подякою голови районної ради було відзначено директора комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв» Мавріді Марію Костянтинівну.