Освітяни Скадовщини відзначили професійне свято

216

Щороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівників освіти – свято, яке об’єднує всіх тих, хто змалечку відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки і мудрості. Адже вчительство – це мистецтво, важка та відповідальна праця. Саме вчитель, педагог, вихователь дає необхідні знання і формує справжню особистість. Тож 3 жовтня, у великій залі районного будинку культури ім.Шевченка, відбулися урочистості присвячені цьому професійному святу.

Звертаючись до численної громади освітян Скадовщини, голова районної ради Олег Федорович Старенький висловив щиру вдячність за самовіддану працю, добро і щедрість душі, яку повсякчас вихователі і учителі дарують своїм вихованцям. «Ми цінуємо вашу працю, саме тому депутатський корпус районної ради всіляко намагається створити комфортні умови як для навчання вихованців закладів освіти, так і для роботи педагогічних колективів. Завдяки нашій з вами єдності і розумінню спільної мети вже багато реальних справ у навчальних закладах району зроблено: це і відремонтовані спортзали, теплі і затишні класи», – зазначив Олег Федорович і висловив переконання, що спільними зусиллями ще багато чого вдасться.

Окрім слів привітань, цього дня Почесною грамотою районної ради, за сумлінну працю, високий професійний рівень, відповідальність, відданість справі, особистий вагомий внесок у розвиток навчального та виховного процесів, впровадження сучасних технологій, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти було нагороджено:

– Котову Любов Іванівну, практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Скадовської районної ради;

– Пікуль Оксану Іванівну, учителя початкових класів Опорного закладу – Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської районної ради;

– Масляєва Сергія Вікторовича, учителя фізики та інформатики Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;

– Дудченко Аллу Миколаївну, учителя хімії та біології Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради.

– Владимиренко Ірину Миколаївну, вихователя-методиста комунального закладу ясел-садка «Сонечко» смт Лазурне.

Гарний настрій усім присутнім на заході подарували творчі колективи  і вокалісти районного будинку культури ім.Шевченка.

Тож натхнення усім представникам освітньої галузі Скадовщини та успіхів у нелегкій справі виховання і навчання підростаючого покоління – гідного майбутнього нашої України.