Про проблемні питання галузі спорту

357

30 жовтня 2019 року відбулася нарада при голові Скадовської районної ради Старенькому О.Ф. щодо окремих питань функціонування та фінансування галузі спорту.

На початку наради було розглянуто можливість введення до штатного розкладу комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім.Шевченка» посади тренера. Було обговорено дану перспективу та вказано на необхідність, перш за все, внесення змін  до установчих документів, які дозволили б збільшення граничної чисельності вищезазначеного комунального закладу і, як наслідок, введення додаткової посади керівника спортивного гуртка.

Також було обговорено питання щодо фінансування участі у виїзних змаганнях волейбольної команди СК «Скадовськ» та футбольно-спортивного клубу «Джарилгач». Дудченко О.М., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, проінформувала про проведену роботу по підготовці матеріалів стосовно внесення змін до розпорядчих документів щодо механізму фінансування підготовки та проведення у січні 2020 року у м.Скадовськ Всеукраїнських змагань з волейболу.

Таким чином, питання фінансування спортивної галузі району знаходиться на постійному контролі районної ради. Адже, спортивні здобутки мешканців Скадовщини сприяють популяризації здорового способу життя.