Слава героям – визволителям!

143

Урочистими зборами у читальній залі центральної бібліотеки для дорослих    29 жовтня громадськість Скадовщини відзначила історичну подію – 75-ту річницю визволення України і 76-ту річницю визволення Скадовського району від нацистських загарбників, аби згадати усіх, хто не шкодував своєї крові і життя для перемоги над ненависним ворогом.

Поділившись спогадами про страшні воєнні часи лихоліття з батьківських розповідей, голова районної ради Олег Федорович Старенький зазначив: «Ця нищівна війна принесла біль втрати чи не в кожну українську родину – не оминула і нашу. Хтось так і не дочекався з фронту батька чи діда, сестри чи брата, і сьогодні ми з шаною згадуємо рідних, хто своїм життям заплатив за мир».

Зі словами глибокої вдячності за неоціненний подвиг звернувся Олег Федорович до присутніх на заході ветеранів, відзначивши, що саме ці люди є справжнім взірцем того, як потрібно любити свою Батьківщину. Побажав міцного здоров’я, миру, розвитку і процвітання Скадовщині і всій Україні.

Про відчуття і життя своєї родини під час ворожої окупації Скадовська розповіла у віршах очевидець тих подій – Людмила Петрівна Іванова.

Світлу пам’ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. А на знак шани та вдячності тим, кому немає забуття – голова районної ради поклав квіти до пам’ятних знаків на Алеї Слави і меморіалу закатованим в’язням нацизму у місцевості Цукури.