Відбулася звітно-виборча конференція Скадовської районної ради ветеранів

216

25 жовтня в актовій залі Скадовської районної ради відбулася дев’ята звітно-виборча конференція Скадовської районної організації ради ветеранів. Серед 75 делегатів – діти  війни та ветерани праці, активісти ветеранського руху – люди, озброєні життєвим досвідом і витримкою.

У ході конференції делегати заслухали звіт про роботу районної ради ветеранів та ревізійної комісії за період з 2016 по 2019 роки, обрали новий склад ради ветеранів, ревізійної комісії та делегатів до обласної конференції. Також присутні обговорили актуальні питання життєдіяльності громад району, та у ході спілкування мали можливість отримати відповіді на питання, які хвилюють, від голови районної ради Олега Федоровича Старенького.

Олег Федорович, у свою чергу, зауважив, що депутатський корпус районної ради не залишається осторонь потреб ветеранів, намагаючись, за фінансової можливості районного бюджету, спрямовувати кошти на соціальне забезпечення і матеріальну підтримку саме цієї категорії громадян. Разом з цим, очільник районних обранців відзначив активну плідну діяльність членів ветеранського руху району, що знаходить своє відображення у добрих справах і починаннях, подякував за ініціативність та прагнення бути справжнім прикладом небайдужості до майбутнього нашого рідного краю. Побажав міцного здоров’я, родинного затишку і мирного неба.

Завершили захід урочистостями – Олег Федорович нагородив Почесними грамотами районної ради, за багаторічну сумлінну працю, відповідальність, наполегливість, особистий вагомий внесок у розвиток ветеранського руху та активну громадську позицію, активістів ветеранського руху Скадовщини:

– Литвиненко Людмилу Василівну, голову Приморської ветеранської організації;

– Славинську Людмилу Григорівну, голову Красненської ветеранської організації;

– Юрасову Тетяну Леонідівну, голову Благодатненської ветеранської організації.