Особистий прийом громадян голови районної ради у с. Приморське

147

Черговий особистий прийом громадян 21 листопада 2019 року голова районної ради Олег Федорович Старенький провів у Приморській сільській раді, де ознайомився з перспективами розвитку громади та її нагальними проблемами.

На зустрічі були присутні депутати районної ради Шепель Микола Федорович та Маркобок Павло Михайлович, секретар сільської ради Іванова Віра Олександрівна, начальник Комунальної установи «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти» Фролов Олексій Володимирович, керівники бюджетних установ та організацій, інші представники місцевої громади.

Олег Федорович проінформував присутніх про стан впровадження реформи децентралізації у Скадовському районі. Наразі, згідно перспективного плану утворення об’єднаних територіальних громад, ухваленого Херсонською обласною радою, на території Скадовського району планується створити три громади: Скадовську, Лазурненську і Новомиколаївську. Але деякі місцеві ради мають інше бачення територіального устрою району, тому робота в даному напрямку триває, адже не можна нехтувати думкою жителів району.

Разом з цим, були обговорені зміни до земельного законодавства та реформу як первинної так і вторинної ланок медицини. Так, на сьогодні близько 40% мешканців Скадовського району з різних причин не заключили договір з сімейним лікарем. А зважаючи на те, що медичною реформою передбачено фінансування виходячи із кількості укладених декларацій, районні заклади охорони здоров’я отримують кошти яких на сьогодні не вистачає ані на гідну заробітну плату лікарям, ані на матеріально-технічне оснащення.

Очільник районних обранців довів до відома присутніх інформацію щодо переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування Скадовського району, які підлягають ремонту у 2020 році, до якого також включено проведення поточного ремонту відрізку автошляху с.Озерне-с.Приморське. Адже цією дорогою здійснюється підвіз учнів Приморської школи із с.Озерне, а теперішній стан дорожнього покриття ставить під загрозу можливість безпечного перевезення дітей.

Також голова районної ради ознайомив із результатами ремонтних робіт, які протягом року були здійснені на різних об’єктах соціальної і культурної сфери району за кошти районного бюджету, та зазначив що вже на наступний рік заплановано проведення капітального ремонту спортивної зали Приморської школи.

Традиційно, після обговорення актуальних питань, Олег Федорович разом з Маркобоком П.М. та Фроловим О.В. відвідали Приморську філію ОЗСНВК “Академічна гімназія”. Наразі є необхідність часткової заміни вікон у навчальному закладі. Тому дане питання взято на контроль начальником КУ «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти». Ще одне питання щодо проведення демонтажу зовнішнього туалету школи було вирішено завдяки члену депутатського корпусу районної ради від Приморської громади.

Тож, завдяки спільній роботі районної влади, сільської ради та місцевої громади соціально-культурна сфера с. Приморське підтримується у належному стані та розвивається у напрямку досягнення конкретних результатів покращення як умов навчання школярів, так і життєдіяльності села загалом.