До Дня Гідності і Свободи

175

21 листопада на честь початку двох революцій – Помаранчевої у 2004 році і революції Гідності 2013 року, в Україні відзначається День Гідності і Свободи.

Цього визначального дня, у фойє районного будинку культури ім.Шевченка, відбулися урочисті заходи за участю очільників районної та міської влади, представників трудових та учнівських колективів, громадських об’єднань, територіальної громади міста.

Саме цього дня, 6 років тому, почався Євромайдан, який став початком революції і сторінкою трагічної історії української держави. Він назавжди змінив нашу державу і свідомість українців, поділив історію України на «до» і «після».

Пам’ятаймо історію та її мужніх патріотів, які незламно стояли на захисті інтересів нашої Батьківщини, хто і сьогодні своєю жертовністю продовжує демонструвати щире прагнення українського народу жити у вільній державі, аби не допустити повторення страшних руйнівних подій.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих у боротьбі за свободу та незалежність України у різні часи. Представники трудового колективу районної ради поклали квіти до могил загиблих у зоні АТО героїв-земляків.