Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, голови місцевих рад!

205

Від усього депутатського корпусу районної ради та від мене особисто прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, яке і є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

У цей святковий день особливі слова подяки всім ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі служінню людям, розвитку та зміцненню територіальних громад. Ми глибоко поважаємо Ваш неоціненний досвід, який і сьогодні служить на благо суспільства.

Нехай свято додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля спільного добра і благополуччя.

Щиро бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам, кожному мешканцю міцного здоров’я, великого людського щастя, щедрого достатку, нових яскравих перспектив і здобутків.

 

З повагою,

Голова Скадовської районної ради                                                        О.Ф.Старенький