Ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи приймали вітання

322

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

Ліквідаторів цієї трагедії, що проживають на території Скадовщини, 13 грудня запросили до читальної зали бібліотеки для дорослих для відзначення пам’ятного дня – дня убезпечення людства від наслідків чорнобильського атомного лиха.

Звертаючись до присутніх у залі ліквідаторів голова районної ради Олег Федорович Старенький від себе особисто та від усього депутатського корпусу районної ради подякував героям Чорнобиля, котрі відчайдушно боролися зі смертельним атомом і ціною власного здоров’я і життя подарували життя мільйонам.

Побажавши міцного здоров’я, невичерпної енергії, злагоди, уваги і шани вдячних поколінь, Олег Федорович вручив Почесні грамоти районної ради Бондаренку Анатолію Олександровичу та Криворучко Ігорю Григоровичу, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ліквідаторам ІІ категорії, за мужність, самовідданість, патріотизм і високий професіоналізм, проявлені при виконанні громадянського обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Учасники заходу схилили голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання і поклали квіти до пам’ятного знаку героям Чорнобиля на Алеї Слави.